Prázdniny

VYUČOVÁNÍ SKONČILO

PŘEJEME VŠEM KRÁSNÉ ZASLOUŽENÉ PRÁZDNINY

Vážení přátelé, rodiče, kolegové,

rádi bychom všem zapojeným poděkovali za účast na zahradní slavnosti ZŠ a MŠ Petřkova v Černovíře v pátek 21. 6. 2024.

Olymp Dance dali akci skvělý úvod a přispěli k profesionalitě našeho vystoupení.
Judo do škol a Ravelin Tennis club měli jako vždy úspěch a pravděpodobně mezi účastníky akce získali nové členy. Naše lety prověřená spolupráce ani tentokrát nezklamala.
Svišti v pohybu po roční pauze opět zazářili, z jejich stanoviště děti odcházely nadšené. Oceňujeme originální nápady a netradiční hry.
Věda nás baví si našla své příznivce především z řad malých myslitelů a vynálezců. U stánku bylo stále plno. Paní lektorka byla skvěle připravena.
SDH Černovír přineslo kromě edukativního obsahu také osvěžení v parném dni. Zejména menší děti si hašení opravdu užívaly.
Díky skákacímu hradu, zapůjčenému zábavním parkem Krokodýlek, vůbec nikdo neměl šanci se nudit.
Spolek rodičů a přátel školy nabídl výborné občerstvení a předvedl perfektně zvládnutou organizaci.
Žáci ZŠ a děti MŠ s úspěchem předvedli svůj talent. Zaměstnanci vystoupení výborně nacvičili a postarali se o následnou zábavu všech hostů.
Bez návštěvníků z řad rodičů a veřejnosti by to také nešlo, udělali atmosféru a nechali nás utržit, čímž podpořili další akce pro děti. Všechny hosty chválíme za bezproblémové parkování a za pomoc s úklidem areálu.

Děkujeme! Vážíme si Vaší spolupráce.

M. Pouč – zástupce ředitele pro ZŠ Petřkova 3
V. Klosová – zástupkyně ředitele pro MŠ Petřkova 3 a 5
T. Richterová – předsedkyně SRPŠ

Výsledky soutěže ODLOŽ MOBIL VE ŠKOLE

Žáci olomouckých základních škol nasbírali přes 4 tisíce starých mobilů!

2. místo získala naše ZŠ Petřkova.

Všem zúčastněných žákům i jejich rodičům děkujeme za 129 odevzdaných přístrojů.

Článek organizátora a podrobnosti o výsledcích zde

wen diplomy2

Konzultační třídní schůzky

Vážení rodiče,

konzultační třídní schůzky se konají v úterý 4. 6. 2024 v individuálních časech.

Pro přihlášení prosím využijte rezervační formulář ve Vašich emailových schránkách.

Děkujeme.

Těšíme se na Vaši účast.

učitelé

Předškoláci, pozor!

Ve čtvrtek 6. 6. 2024 v 16 hodin
v 2. patře školní budovy.
SCHŮZKA RODIČŮ BUDOUCÍCH PRVŇÁKŮ
přijatých ke vzdělávání na ZŠ Petřkova od školního roku 2024/25.

Dostavte se prosím pokud možno bez dětí.

Na programu budou informace k zahájení školního roku, režim 1. třídy a školní družiny, přihlášky ke stravování, dohoda o pořizování pomůcek a školních potřeb…

Na Vaši účast se těší
třídní učitelka a další pracovníci školy

Zahradní slavnost

zahradní_slavnost_2024.jpg

Prosíme veřejnost, aby u školy umožnila parkování pro zásobování a organizátory atrakcí. Nejlépe tedy přijďte pěšky, přijeďte MHD, případně svá auta odstavte např. Na Vlčinci. Návštěvníci zahradní slavnosti mohou po dobu jejího konání parkovat také u kynologického cvičiště (povoleno ČKS ZKO Olomouc).

Učitel roku 2024

učitel roku 2024

Rozhodnutí o přijetí do 1. třídy

rozhodnutí

Velikonoční prázdniny

Vážení rodiče, milí žáci,
přejeme všem krásné velikonoční svátky.
Od čtvrtku 28. 3. začínají velikonoční prázdniny, které budou trvat do pondělí 1. 4. 2024.
Školní družina a školní jídelna nejsou v tomto období v provozu.

Sběr starého papíru

SOUTĚŽ VE SBĚRU PAPÍRU
proběhne 19. 3. – 27. 3. 2024

nepojmenovaný_15.jpg

• Přijímáme svázaný papír (noviny, časopisy, sešity, letáky, knihy bez tvrdých desek, měkký papír…).
Karton NE! (lepenka, krabice, knihy s deskami …)  Sběrny neberou.
• Zkontrolujte prosím, zda sběr neobsahuje igelit, drát nebo jiné nepapírové materiály. Jejich přítomnost znehodnotí celý kontejner.
• Balíky se odevzdávají před vyučováním p. školnici před školou, jinak dle domluvy.
• Z výtěžku budeme hradit dopravu na školní výlet.
• Soutěžíme o nejlepšího jednotlivce i o nejúspěšnější třídu.

Děkujeme za spolupráci.