Vážení strávníci,
stravování ve školní jídelně končí ve pátek 26.6.2026.
Odhlášky na poslední dny v červnu tj. 24.6. - 26.6. se přijímají do
Ú T E R Ý 23.6.2026 do 10.30 hodin. Kdo předpokládá, že se poslední dny v červnu již nebude stravovat, ať se nejpozději v úterý 23.6.2026 o d h l á s í.
Stravování pro všechny začne o p ě t v ÚTERÝ 1.9.2026
Kdo se ze stravování n e o d h l á s í bude ke stravování na školní rok 2026 / 2027 AUTOMATICKY PŘIHLÁŠEN a od 1.9.2026 bude již pro všechny připraven – uvařen oběd.
Přeji všem pěkné odpočinkové prázdniny.
Ing. BERNÁT Milan– účetní školní jídelny



