Nejvyšší čas na přihlášky do kroužků

Vážení rodiče, milí žáci,

pomalu se rozbíhá zájmová činnost na naší škole. Kroužky začínají, všechny ještě nabízí volná místa. Pro ty, kdo jsou zatím nepřihlášení či nerozhodnutí, jsme připravili následující přehledný seznam.

ZÁJMOVÉ KROUŽKY 2023/2024

PONDĚLÍ
Judo do škol – tělocvična 13.45 – 14.45 (2x týdně pondělí a středa)
Začíná 18. 9. 2023, první zkušební lekce zdarma
Přihlášky na www.judodoskol.cz
Platba 2 500 Kč/pololetí

Přátelství, respekt, odvaha a zdvořilost, přidejte k tomu ještě pořádnou porci zábavy a vznikne Vám Judo do škol!

Judo do škol je zájmový kroužek pro malé i velké judisty, který už pár let působí převážně na základních a mateřských školách v okolí Olomouce. Tréninky vedou kvalitní a zkušení trenéři, kteří dohlížejí na to, aby byl zachován harmonický rozvoj dětí.

Veškeré informace o nich, společně s místy na kterých působí, najdete na https://www.judodoskol.cz
Zaregistrujte se a přesvědčte se o tom, že judo a především pohyb může být zábava!

Netradiční výtvarné dílny – ateliér 13.30 - 14.15
Začíná v průběhu října

Platba 1 150 Kč/pololetí
Přihlášky a další informace na

Tento nový inspirativní jsme připravili pro všechny děti, které se chtějí naučit novým kreativním technikám a výtvarným činnostem, jež nejsou běžnou součástí výtvarného kroužku.
Děti se naučí pracovat s hedvábím, fimo hmotou, ale i jinými méně známými materiály. Čeká je malování na porcelán, decoupage nebo zajímavá plastická a prostorová tvorba. Smyslem kroužku je také zlepšení jemné motoriky, zapojení dětské fantazie a rozvoj smyslového vnímání.

ÚTERÝ
Sporthy – tělocvična 13.30 – 14.30
Začíná 3. 10. 2023
Přihlášky na www.sporthy.cz
Platba 1 990 Kč/pololetí

Sporthy je zcela unikátní kroužek pro Vaše děti, který kombinuje to nejlepší z většiny sportovních odvětví a právě proto umožňuje všestranný pohybový rozvoj. Ať už tedy vaše dítě baví atletika, gymnastika, parkour, míčové hry, či sebeobrana, je Sporthy právě pro něj.

A co je vůbec nejlepší, organizace Sporthy působí přímo na školách, což znamená, že rodiče nemusí dítě nikam dovážet.
Prohlédněte si stránky https://sporthy.cz a svěřte své dítě do rukou zkušeným trenérům, kteří ho naučí sportovat.

STŘEDA
Věda nás baví – třída II.D 13.45 – 14.45
Začíná 4. 10. 2023
Přihlášky na www.vedanasbavi.cz
Platba 1 490 Kč/pololetí

V kroužku VĚDA NÁS BAVÍ se děti hravou a zábavnou formou seznámí s jevy kolem nás (např. Statická elektřina, lidské tělo, atmosféra, hvězdy, vítr, daktyloskopie, roztoky, gravitace…). Děti provádí zajímavé experiment, které nejsou nebezpečné ani složité a dozví se, jak věci a jevy fungují.
Každé pololetí připravujeme nové pásmo plné nových vylepšených pokusů z nejrůznějších oblastí.
Kroužek je určen pro žáky 2. – 5. třídy i pro šikovné prvňáčky.

ČTVRTEK
Jóga pro děti – tělocvična 13.30 – 14.30
První ukázková lekce 7. 9. zdarma
Platba 1 600 Kč/pololetí

Jógové pozice a příběhy pro nácvik zdravého pohybu. Hravá relaxační a dechová cvičení pro zklidnění a uvolnění.

Florbal – tělocvična 14.40 – 15.40
Začíná 5. 10. 2023
Přihlášky k vyzvednutí ve škole
Platba 1 200 Kč/pololetí

Organizuje sportovně-volnočasový florbalový klub FBC Droždín.
Tento kroužek doporučujeme všem chlapcům i dívkám 1. až 5. třídy, kteří mají rádi kolektivní sport. Pod záštitou FBC Droždín bychom rádi založili školní florbalový tým, který bude naši školu reprezentovat na soutěžích. A nebo můžeš hrát jen tak pro radost 

Angličtina se žirafou – učebny

12.45 – 13.30 1.třída, 13.40 – 14.25 4.+5.tř., 14.35 – 15.25 2.+3.tř.
Začíná 5. 10. 2023
Přihlášky na 775 200 227
Platba 1 800 Kč/pololetí

PÁTEK
OlympDance – tělocvična 13.45 – 14.30
Začíná 6. 10. 2023, první ukázková lekce zdarma
Platba 1 600 Kč/pololetí

Latinskoamerické tance, COOL choreografie z různých tanečních stylů - Hip Hop - Street Dance - moderní tance, pohybová a sportovní průprava.
Tréninky plné zábavy - senzační choreografie - tancování přímo na škole - Taneční AKADEMIE 2x za rok - profesionální přístup lektorů a mnoho dalšího.