Předškoláci 2024

tablo 2024

Pasování předškoláků

Ve čtvrtek 20.6. od 9:00 se děti můžou těšit na ZAHRADNÍ SLAVNOST A PASOVÁNÍ PŘEDŠKOLÁKŮ NA ŠKOLÁKY, ZVEME RODIČE PŘEDŠKOLÁKŮ, ABY SE KE SLAVNOSTI V 10:30 PŘIPOJILI.

Fotografování tříd

V pátek 7.6. v 8:00 proběhne FOTOGRAFOVÁNÍ TŘÍD, Přiveďte prosím děti včas a upravené, děkujeme

Výlet do Čech pod Kosířem

Ve středu 5.6. 2024 pojedeme na VÝLET DO ČECH POD KOSÍŘEM

program "Výprava za drakem"

V zámeckém parku se nám kvůli jednomu malíři a jednomu hraběti usadil drak! S dětmi se proměníme v rytíře a rytířky, jejichž úkolem je tuto nestvůru porazit. Abychom to dokázali, musíme nejprve získat některé dovednosti…

· odjíždíme autobusem z MŠ v 8:00, vracíme se na oběd

· svačinku budou mít děti zajištěnou z MŠ

· s sebou:

· pokrývku hlavy

· pevnou obuv

· oblečení podle počasí

· batůžek a v něm: pití v dobře uzavíratelné lahvi, pláštěnku, papírové kapesníčky

Zahradní slavnost

zahradní slavnost 2024

Prosíme veřejnost, aby u školy umožnila parkování pro zásobování a organizátory atrakcí. Nejlépe tedy přijďte pěšky, přijeďte MHD, případně svá auta odstavte např. Na Vlčinci. Návštěvníci zahradní slavnosti mohou po dobu jejího konání parkovat také u kynologického cvičiště (povoleno ČKS ZKO Olomouc).